Najbliższe wydarzenie targowe

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

4-7 czerwca

NA DRODZE DO PRZEMYSŁU 4.0

Największe wydarzenie przemysłowe Polski i Europy Środkowo-Wschodniej 
Blok targów ITM POLSKA, SUBCONTRACTING, 3D SOLUTIONS I MODERNLOG, podczas którego ludzie, rzeczy i maszyny, jawią się niczym jeden, kooperujący byt. Czerwcowe spotkania  branży przemysłowej wciągną cię w świat Przemysłu 4.0.


ITM Polska to prezentacja innowacyjnych maszyn i technologii w ramach 7 salonów tematycznych: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Hape (hydraulika, pneumatyka, napędy), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Welding (spawalnictwo), Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych).
Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING
Miejsce zawierania kontraktów na podwykonawstwo z zakresu przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych i gumy oraz szeroko rozumianych usług dla przemysłu. Kluczowym elementem targów są spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings -  bezpośrednie, umawiane wcześniej, konkretne rozmowy na linii kupiec-wykonawca.


MODERNLOG - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu
Innowacyjne rozwiązania technologiczne z zakresu logistyki, magazynowania i transportu.


3D SOLUTIONS
Najnowsze technologie druku przestrzennego, prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”.

Zaproszenie czy bilet wstępu zakupiony na powyższy blok targów upoważnia do wstępu na teren targów i obejrzenia ekspozycji wszystkich odbywających się w dniach 4-7.06.2019 targów: ITM POLSKA, SUBCONTRACTING, 3D SOLUTIONS i MODERNLOG.
Więcej informacji: 
www.itm-polska.pl
www.modernlog.pl
www.3dsolutions.mtp.pl
www.subcontracting.pl

 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści