Najbliższe wydarzenie targowe

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

24-26 maja

 Kup mikołajkowy bilet na Fit Expo, a w prezencie otrzymasz unikatowe skarpetki z kultową iglicą - must-have każdego fana stolicy Wielkopolski i modernistycznej architektury.

Co zrobić aby otrzymać mikołajkowy prezent? 

    1) Kup świąteczny bilet na targi Fit Expo -> 
www.bilety.mtp.pl
    2) Po zakończonej transakcji, na podany adres mailowy
        (
fitness@mtp.pl) prześlij:
          -numer transakcji,
          -adres na który ma zostać zrealizowana przesyłka,
          -rodzaj skarpetek, jaki Ciebie interesuje.
    3) Po weryfikacji numeru transakcji oraz zaksięgowaniu płatności
        czym prędzej wysyłamy skarpetki na wskazany adres .
    4) Mieszkasz na terenie Poznania ? - możesz odebrać skarpetki
        osobiście.


Szczegóły akcji znajdziesz w aktualnościach na stronie: www.fitexpo.com.pl

Twoją pasją jest fitness? Sport to dla Ciebie źródło energii? Wolny czas spędzasz na treningach? Zapraszamy na Targi FIT EXPO.


Jeśli kochasz sportową rywalizację, czerpiesz satysfakcję z osiągania postawionych przed sobą celów, a Twoją ambicją jest, by stale pokonywać swoje słabości, FIT EXPO FUN jest propozycją dla Ciebie. Radość, energia, dreszcz adrenaliny w czasie rywalizacji – obiecujemy, że doświadczysz pełnej skali sportowych emocji. Już teraz zarezerwuj czas, by wziąć udział w kilkudziesięciu zajęciach crossfit, fitness i warsztatach tańca, podjąć rękawicę na ringu bokserskim czy zrelaksować się na warsztatach jogi. W ramach targów poznasz ofertę najlepszych szkół fitness z całej Polski i wybierzesz program treningów optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. Ponadto będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w licznych wydarzeniach sportowych, w tym m.in. Poznań Fight Show czy Personal Record Day. Wizyta na FIT EXPO to również okazja do skorzystania z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutów, rehabilitantów i dietetyków. Nie zabraknie również mody sportowej, oferty odżywek i suplementów czy przeglądu fachowej prasy.


FIT EXPO to miejsce idealne dla każdego, kto dba o swoją kondycję. Dołącz do entuzjastów fitnessu i spędź aktywny weekend na terenach MTP! #thenewiscoming


*Uwaga! Liczba miejsc parkingowych na terenie MTP jest ograniczona – decyduje kolejność wjazdów. W przypadku braku miejsc na terenie targów gwarantujemy bezpłatny parking przy ul. Matejki 63.

Proszę czekać - trwa ładowanie treści