Najbliższe wydarzenie targowe

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

1-3 luty

W 2019 roku w Poznaniu odbędzie się już piąta edycja Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych  BOATEX. To wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą, zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie.
Więcei informacji: www.boatex.pl


Aby kupić bilet, kliknij poniżej:


Targi BOATEX co roku stanowią zapowiedź nowego sezonu żeglarskiego i są doskonałą okazją, żeby się do niego przygotować pod względem sprzętowym. Na halach targowych zostaną „zacumowane” łodzie motorowe i żaglowe. Pojawią się także skutery wodne, szeroki wybór kajaków i pontonów, 
a także oferta  odzieży sportowej, wyposażenia oraz akcesoriów żeglarskich i motorowodnych.


Targi BOATEX to również tętniąca życie scena żeglarska, na której w roli głównej wystąpią doświadczeni podróżnicy opowiadający o swoich morskich wyprawach i niezwykłe historie, którymi żyje żeglarski świat. Doświadczeni żeglarze niewątpliwie odnajdą tu nowe możliwości do realizacji swoich rejsów marzeń. Amatorzy z kolei będą mogli skorzystać z inspiracji  i wiedzy, jaką dzielić się będą zaproszeni przez organizatorów goście i wystawcy.
 
 

Aby kupić bilet, kliknij poniżej:

Proszę czekać - trwa ładowanie treści