Najbliższe wydarzenie targowe

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

1-3 luty

 Jesteś miłośnikiem podróży? Szukasz ciekawych miejsc, które warto odwiedzić? Zapraszamy na Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

Na targach będzie można poznać nie tylko atrakcje z całej Polski i walory turystyczne regionów, ale także spotkać się z niezwykłymi podróżnikami, którzy 
opowiedzą o tym jak podróżować mądrze, świadomie, by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi. W tym roku swoim doświadczeniem podzielą się m.in. Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik oraz Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody, ale także autor przewodników po Polsce. Podczas targów odbędzie się także Festiwal Śladami Marzeń, a to kolejna okazja do poznania wspaniałych ludzi, którzy podróżują po całym świecie i możliwość poznania ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

Znajdź nowy cel podróży na targach TOUR SALON! 


W sobotę (2.02.) i niedzielę (3.02) bilet uprawnia również do wejścia na targi: Rybomania, Boatex, Survival Force Expo, Shooting PRO, Knieje.

*Uwaga! Liczba miejsc parkingowych na terenie MTP jest ograniczona – decyduje kolejność wjazdów. W wypadku braku miejsc na terenie targów, gwarantujemy bezpłatny parking przy ul. Matejki 63

Aby kupić bilet, kliknij poniżej:Więcej informacji: www.tour-salon.pl

Proszę czekać - trwa ładowanie treści